10 Haziran'da Bursa'da başlayacak olan final grubu maçları için geri sayım başlayan Bordo-Mavili dev adamlar, kenetlenmiş durumda.

Final Grubu maçlarının programı da belli oldu ve Trabzonspor Basketbol Takımı ilk maçını 10 Haziran Pazartesi günü BOSSAN takımı ile oynayacak. Takım, bu önemli maçlar için yoğun bir şekilde antrenman ve taktik çalışmalarını sürdürüyor.

Bölgesel Lig'de elde ettiği başarıyla dikkat çeken Trabzonspor Basketbol Takımı, 2. Lig'e yükselme hedefiyle büyük bir motivasyonla mücadele ediyor. Taraftarlar da takımlarını desteklemek ve bu önemli maçlarda yanlarında olmak için sabırsızlanıyor. Heyecanla beklenen final grubu maçlarında Trabzonspor Basketbol Takımı'nın başarılı bir performans sergilemesi ve 2. Lig'e yükselme adına önemli adımlar atması bekleniyor. Bordo-Mavili ekibin maç programı şöyle;

Trabzonspor'un Transfer Listesindeki O İsimler Şov Yaptı; Golleri İle Fileleri Havalandırdı! Trabzonspor'un Transfer Listesindeki O İsimler Şov Yaptı; Golleri İle Fileleri Havalandırdı!

10 HAZİRAN PAZARTESİ
15.30 TRABZONSPOR-BOSSAN
11 HAZİRAN SALI 
13.00 ÜNSPED-TRABZONSPOR
12 HAZİRAN ÇARŞAMBA
13.00 TRABZONSPOR-GÖCEKSPOR
14 HAZİRAN CUMA 
15.30 ABB EGO-TRABZONSPOR
15 HAZİRAN CUMARTESİ
13.00 TRABZONSPOR-TUSAŞSPOR

Muhabir: AYTEKİN AKAY