Antrenmanın ilk bölümünde oyuncular, dinamik ısınma, koordinasyon ve pas çalışmalarıyla başladılar. Ardından 5'e 2 çalışmasıyla devam eden ekip, geniş alanda oyun pratiği yaparak çalışmalarını sürdürdü. Antrenman, sonuçlandırma çalışmalarıyla tamamlandı.
Takım, yarın yapılacak antrenmanla hazırlıklarını daha da yoğunlaştırarak Beşiktaş maçına en iyi şekilde hazır olmayı hedefliyor. Taraftarlar, takımlarının bu önemli mücadelede başarılı bir performans sergilemesini bekliyor.
TAKA/AYŞEN KARABİNA
Editör: Doğukan ÖZKURT