Kahraman'ın ekibinde yer alan isimler arasında Muzaffer Ermiş, Dr. Köksal Güney, Murat Gürdoğan ve Mehmet Köroğlu bulunuyor. Divan Kurulu'nda oy kullanma hakkı olan 2100 kişi olduğunu belirten Kahraman, sandığa yaklaşık 1500 kişinin katılmasını beklediklerini ifade etti.


Emin Kahraman, adaylık sürecini Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda gerçekleştirdiklerini vurgulayarak, "Zor bir dönemden geçiliyor ve bizler de bu zor dönemde elimizi taşın altına koyduk. Divan tavsiye niteliğinde bir kurumdur. Son dönemde kulüplerde divanın işlevleri biraz daha artmıştır. Bizler de Trabzonspor’a nasıl katkı verebiliriz. Onun mücadelesini veriyoruz ve tüm arkadaşlara ulaşmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Trabzonspor Maç Sonu Hakem Kararlarını Eleştirdi: "Haksızlığın Karşısında Dik Duracağız" Trabzonspor Maç Sonu Hakem Kararlarını Eleştirdi: "Haksızlığın Karşısında Dik Duracağız"


Trabzonspor'un geleceğine destek olmak adına adaylığını açıklayan Kahraman ve ekibi, Divan Kurulu seçimlerinde oy kullanacak üyelerin güvenini kazanmak için çalışmalarını sürdürüyor.
TAKA/BİROL SANCAK 

Editör: Ayşe Sancak