Trabzonspor U19 Takımı, U19 Elit A Ligi şampiyonluğunu kazanmanın gururunu doyasıya yaşadı. Normal sezonu ikinci sırada tamamladıktan sonra Play-Off maçlarında Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi güçlü rakipleri eleyerek finale yükselen gençler, finalde de Samsunspor'u 3-2 yenerek zafere ulaştı.

Dün akşam gerçekleşen final maçının ardından düzenlenen kupa töreninde, Trabzonspor U19 Takımı'nın oyuncuları, şampiyonluğu coşkuyla kutladı. Özellikle kolbastı danslarıyla kutlama yapan gençlerin enerjisi etkileyiciydi. Kuzeyin çocukları olarak bilinen Trabzonspor'un gençleri, zaferin tadını doyasıya çıkardılar.

Kupa töreninde hazır bulunan Trabzonspor'un teknik direktörü Abdullah Avcı da genç oyunculara destek verdi ve başarılarını kutladı. Gençlerin performansından memnuniyetini dile getiren Avcı, kulübün geleceği için umut verici olduklarını belirtti.

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: "Fatih Tekke İle Yeniden Çalışmak İstiyoruz" Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: "Fatih Tekke İle Yeniden Çalışmak İstiyoruz"

Trabzonspor camiası, U19 Takımı'nın bu önemli başarısını gururla karşıladı ve gençlerin gelecekte de büyük işlere imza atacaklarına inanıyor.

Muhabir: AYTEKİN AKAY