17 Mart 2024 Pazar günü saat 20:30'da Papara Park'ta başlayacak olan karşılaşma, futbolseverlerin büyük bir merakla beklediği bir müsabaka haline geldi.

Genç oyuncu kanat bölgesinde görev aldığı her maçta performansında düşüş yaşıyor; Batuhan’ı köreltme hocam! Genç oyuncu kanat bölgesinde görev aldığı her maçta performansında düşüş yaşıyor; Batuhan’ı köreltme hocam!

Maçı, deneyimli hakem Halil Umut Meler yönetecek. Meler'in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy yaparken, dördüncü hakemlik görevini ise Volkan Bayarslan üstlenecek.

Trabzonspor taraftarları, takımlarını desteklemek için büyük bir coşkuyla stada akın ediyor. 12 Mart 2024 Salı günü satışa sunulan 39 bin 836 biletin tamamı kısa sürede tükenerek maçın kapalı gişe oynanacağı duyuruldu.

Ancak, İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereği, Fenerbahçe taraftarlarının stada alınmayacağı belirtildi. Karşılaşmada, güvenliği sağlamak için 2 bin 250 güvenlik personeli görev yapacak. Futbolseverler, büyük bir heyecanla bu önemli mücadeleyi bekliyor.

Editör: Birol Sancak