Turkcell Kadınlar Süper Ligi'nde mücadele eden Trabzonspor Kadın Futbol Takımı, önemli bir maça hazırlanıyor. Ligde 11. sırada bulunan Bordo-Mavililer, 28. haftada Fenerbahçe'yi konuk edecek.

Sebat Gençlik Evinde Yıkıldı: Muşspor 3-0 Sebat Gençlik Sebat Gençlik Evinde Yıkıldı: Muşspor 3-0 Sebat Gençlik

Trabzonspor Kadın Futbol Takımı, son oynadığı maçta lig sonuncusu Adana İdmanyurdu'nu 6-0 gibi net bir skorla mağlup etmişti. Bu galibiyetin moraliyle hazırlıklara başlayan ekip, Fenerbahçe maçına odaklanmış durumda.

21 Nisan Pazar günü Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri'nde oynanacak olan müsabakaya hazırlıklarına başlayan Trabzonspor Kadın Futbol Takımı, Fenerbahçe karşısında puan veya puanlar almak için kenetlenmiş durumda. Ligde 30 puanla 11. sırada bulunan Trabzonspor, Fenerbahçe'nin ise 60 puanla 3. sırada yer aldığı göz önünde bulundurulduğunda, zorlu bir mücadele bekleniyor.

Fenerbahçe karşısında alınacak bir galibiyet veya puan, Trabzonspor Kadın Futbol Takımı için hem moral hem de ligdeki konumlarını iyileştirmek adına büyük önem taşıyor. Takımın hazırlıkları ve kararlılığı, bu önemli maç öncesinde taraftarları umutlandırıyor.

Muhabir: AYTEKİN AKAY