Üçüncülük yarışında Beşiktaş'ın puan kaybettiği bir haftada, farkı açma şansını değerlendiremeyen Bordo-mavili ekip, 46 puanda kalarak dezavantaj yaşadı. Ancak, henüz pes edilecek bir noktada olmayan Trabzonspor, Beşiktaş'ın haftayı puansız kapamasıyla bir nebze teselli buldu.

Genç oyuncu kanat bölgesinde görev aldığı her maçta performansında düşüş yaşıyor; Batuhan’ı köreltme hocam! Genç oyuncu kanat bölgesinde görev aldığı her maçta performansında düşüş yaşıyor; Batuhan’ı köreltme hocam!

Sezon boyunca ligdeki 10. mağlubiyetini Alanyaspor karşısında alan Trabzonspor, üst üste üç maçlık galibiyet serisine son vermiş oldu. Ancak, takım kısa sürede toparlanarak önündeki maçlara odaklanmış durumda. Önlerindeki hedef, hafta sonu oynanacak olan Fatih Karagümrük maçı.

9 Mart Cumartesi günü evlerinde Karagümrük'ü ağırlayacak olan Fırtına, bu maçtan galip ayrılarak moral depolamayı hedefliyor. Özellikle Fenerbahçe maçı öncesi güçlü bir duruş sergilemek isteyen Trabzonspor, Karagümrük karşısında sadece galibiyeti düşünüyor.

Trabzonspor, Karagümrük maçı hazırlıklarına başladı ve takımın motivasyonu yüksek. 

Taraftarlar da bu maça büyük önem veriyor ve takımlarını desteklemek için tribünleri doldurmayı planlıyor. Bordo-mavililer, hedeflerine emin adımlarla ilerlemek için sahaya çıkacakları maçta en iyi performanslarını sergilemeye kararlı görünüyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK