Trabzonspor, sürpriz bir hamle yaparak İngiltere devi Liverpool’da forma giyen 27 yaşındaki stoper oyuncusu Nathaniel Phillips’i gündemine almıştı. Ancak yapılan araştırmalar ve oyuncunun maliyeti nedeniyle Bordo-Mavililer, Phillips transferini dondurdu.

Bugüne kadar Liverpool’un farklı kulüplere kiraladığı İngiliz stoperin, çok fazla istikrar yakalayamadığı gözlemlenmişti. Bunun yanı sıra İngiliz ekibinin Phillips için 6 Milyon Euro bonservis talebinde bulunması, Bordo-Mavililerin transferde geri adım atmasına neden oldu.

TFF Başkanı Seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu'na Alt Liglerden Destek: Adalet ve Düzen Beklentisi TFF Başkanı Seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu'na Alt Liglerden Destek: Adalet ve Düzen Beklentisi

Trabzonspor, bu gelişmelerin ardından stoper transferi için alternatif isimlere yönelme kararı aldı. Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirme hedefinde olan Trabzonspor, mevcut seçenekleri değerlendirerek stoper bölgesine uygun oyuncu arayışını sürdürecek. Taraftarlar, takımın savunma hattını güçlendirecek yeni isimlerin kim olacağını merakla bekliyor.
 

Muhabir: TUNCAY UÇKUN