Transferdeki son gelişmeler, 61saat TV’de yayınlanan Spor Saati programında Hasan Tüncel tarafından detaylandırıldı. Tüncel, Trabzonspor'un Nunez transferi için Norwich City'ye 3.5 milyon Euro'ya kadar bir teklif sunduğunu aktardı.

Marcelino Nunez'in güncel piyasa değeri 5 milyon Euro olarak gösteriliyor ve oyuncunun Norwich City ile olan sözleşmesi iki yıl daha devam ediyor. Trabzonspor'un, Şilili orta saha oyuncusunu kadrolarına katmak için görüşmelerini sürdürdüğü ve transferin detaylarının önümüzdeki günlerde netlik kazanabileceği ifade ediliyor.

Bordo-mavililer, Nunez'i orta sahadaki alternatifleri arasına katmayı ve teknik direktör Abdullah Avcı'nın planladığı kadro için güçlü bir rotasyon oluşturmayı hedefliyor. Taraftarlar ise bu transfer girişimini yakından takip ederek gelecek sezon için umutlu bir beklenti içerisindeler.

Genel Kurulda talipli çıkmayan kulüp divana devredilmişti; Bulancakspor ortada kaldı! Genel Kurulda talipli çıkmayan kulüp divana devredilmişti; Bulancakspor ortada kaldı!

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU