Başkan Doğan Süper Lig'i Sarsacak Yıldız Transferiyle Anlaştı: Trabzonspor'a Namıdiğer 'Pitbul' Geliyor! Başkan Doğan Süper Lig'i Sarsacak Yıldız Transferiyle Anlaştı: Trabzonspor'a Namıdiğer 'Pitbul' Geliyor!

Nwakaeme'nin ayrılığıyla birlikte, Trabzonspor taraftarları sosyal medyada harekete geçti ve oyuncunun tekrar takıma dönmesi için yönetimi çağrıda bulundu. Bordo-mavili renklere gönül veren taraftarlar, Nwakaeme'nin dönüşünü heyecanla bekliyor.
Trabzonspor'da Nwakaeme sevinci - Son Dakika Haberleri

Taraftarların bazı yorumları şu şekilde:
Son dakika haberleri: Anthony Nwakaeme Süper Lig'e geri dönüyor!  Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra umduğunu bulamadı… - Galeri - Spor

"Gelsin hemen ve sahaya çıksın. Trezeguet'i Araplar alsın 9-10 milyon euroya." "Eğer yaşlı bir oyuncu alınacaksa, Nwakaeme gibi birini almalı." "Hadi Avcı, hemen harekete geç! Ritmimizi kaybetmeyelim." "Gelsin, tribünde bile olsa yeter ki tekrar Trabzonspor'u hissedelim." Trabzonspor yönetiminin, taraftarların bu yoğun talebine nasıl yanıt vereceği ise büyük merak konusu. Nwakaeme'nin Trabzonspor'a dönüp dönmeyeceği ise ilerleyen zamanlarda netlik kazanacak.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN