Renk Çeşitliliği ve İlgi

İkinci sırada ise mavi renkli formalar yer aldı. Trabzonspor yetkilileri, kaleci kazaklarının da yoğun ilgi gördüğünü ve satışların beklentilerin üzerinde olduğunu belirtti. Antrenman kitlerinin ise temmuz ayında satışa sunulacağı açıklandı.

Trabzonspor'un Parlayan Yıldızına Hull City Kancası; Acun Ilıcalı Onu Transfer... Trabzonspor'un Parlayan Yıldızına Hull City Kancası; Acun Ilıcalı Onu Transfer...

Satış Rakamları ve Yorumlar

Trabzonspor Kulübü Satış Müdürü Hasan Tüncel, yeni forma satışlarıyla ilgili olarak "Ortalama 13 bin adet forma satıldı" açıklamasında bulundu. Taraftarların bu yoğun ilgisi, kulübün ekonomik açıdan da güçlenmesine katkı sağlıyor.

Trabzonspor'un yeni sezon öncesinde taraftarlarının desteğini arkasına alarak forma satışlarında başarılı bir performans sergilemesi, kulübün gelecek sezon için de umut verici bir başlangıç yapmasına olanak tanıyor. Taraftarlar, yeni formalarıyla sahadaki oyuncuları desteklemeye hazır olduklarını gösterirken, kulüp yönetimi de bu ilginin devam etmesini umut ediyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN