Fatih Karagümrük maçı ve hedeflerle ilgili konuşan Avcı, Türkiye Kupası'nın önemli hedefleri arasında olduğunu vurguladı. Ligdeki üçüncülüğün avantajını sürdürdüklerini belirten Avcı, Türkiye Kupası'nda da iddialı olduklarını ifade etti. Karagümrük'ün deneyimli bir kadroya sahip olduğunu belirten Avcı, maça saha içinde en iyi şekilde odaklanarak tur avantajı elde etmek istediklerini dile getirdi.

Trezeguet ve Onuachu'nun durumuyla ilgili soruya cevap veren Avcı, Trezeguet'in sağlık durumunun iyi olduğunu ve maçta kullanıp kullanmama konusunun maç anında belirleneceğini söyledi. Onuachu'nun da sağlık durumunun iyi olduğunu ve uygun anlarda kullanılacağını belirtti.

Hatayspor Süper Lig'de Kalma Sevincini Çaykur Rizespor Maçıyla Taçlandırdı Hatayspor Süper Lig'de Kalma Sevincini Çaykur Rizespor Maçıyla Taçlandırdı

Avcı, Trabzonspor taraftarının desteğinin önemine vurgu yaparak, taraftarların bugünkü maçta takımı yalnız bırakmamasını ve birlikte güzel bir akşam geçirmeyi umduklarını ifade etti.
 

Editör: Birol Sancak