Gelecek Sezonun Planlaması

Avcı, Başkan Ertuğrul Doğan ile bir araya gelerek gelecek sezonun planlamasını yaptıklarını belirtti. Kulübün bütçesi ve mevkisel ihtiyaçlar üzerinde çalıştıklarını ifade eden Avcı, deneyimli ve genç oyuncuların yanı sıra birçok faktöre odaklandıklarını dile getirdi. Kısa vadede Trabzonspor'un hedefleriyle ilgili açıklama yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Pepe ve Onuachu Konusu

Afrika Kupası'ndan dönen Nicolas Pepe ve Paul Onuachu'nun durumuyla ilgili konuşan Avcı, içerideki oyunculardan maksimum verim almayı hedeflediklerini belirtti. Fiziksel durumları göz önünde bulundurarak en iyi şekilde planlama yapmaya çalıştıklarını dile getirdi.

Orsic'in Durumu

Orsic'in sakatlık süreci hakkında açıklamalarda bulunan Avcı, Mart'ın 15'ine kadar olan süreçte oyuncudan faydalanmayı umduklarını ifade etti. Sakatlık sonrası Orsic'i dikkatli bir şekilde yönettiklerini ve katılımıyla rekabetin daha iyi olacağını belirtti.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'dan Mehmet Ali Yılmaz İçin Taziye Mesajı Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'dan Mehmet Ali Yılmaz İçin Taziye Mesajı

Taraftar Çağrı

Avcı, taraftarlara da çağrıda bulunarak zorlu bir müsabakanın kendilerini beklediğini söyledi. Taraftarların desteğinin önemine vurgu yaparak, rakiplerini baskı altına alabilmek için taraftarların desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN