Trabzonspor Transfer Gelişmesi – Trabzonspor’da transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Savunma hattına takviye yapmayı planlayan bordo-mavililer, Ocak transfer döneminde de gündeme gelen Tim Jabol Folcarelli’yi yeniden radarına aldı.

Folcarelli İçin Görüşmeler Tıkandı

Football Actu on X: "🚨 Tim Jabol-Folcarelli est PROCHE de s'engager à l'AJ  Auxerre ! 💙🤍 🗞️ @LeMechenoua https://t.co/FRitPpegZI" / X

Fransız basınında yer alan haberlere göre, 24 yaşındaki savunma oyuncusu Tim Jabol Folcarelli'nin transferi için Ajaccio ile Auxerre arasındaki görüşmeler maddi sorunlar nedeniyle durma noktasına geldi. Auxerre, Ajaccio’nun talep ettiği 400 bin Euro'luk bonservis bedelini kabul etti, ancak ödeme konusunda zorluklar yaşanıyor.

Sözleşmesi 2026'ya Kadar Devam Ediyor

Ajaccio : Tim Jabol-Folcarelli observé… par un club bulgare

Folcarelli’nin Ajaccio ile olan sözleşmesi 2026 yılında sona erecek. Ancak Auxerre, bu transferi gerçekleştirebilmek için Fransa Ligi'nin naklen yayın ihalesinin sonuçlanmasını bekliyor. Sürekli ertelenen bu ihale, kulüplere maddi kaynak sağlayacak ve Auxerre, anlaşmaya vardığı bonservis bedelini ödeyerek oyuncuyu kadrosuna katabilecek.

Trabzonspor’un Alternatif Planı

Tim Jabol-Folcarelli hà da à ghjucà in Lega 1 | Corse Sport

Giresunspor'un Gençleri Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor; Zorluklar Yıldırmıyor: Çotanaklar 2. Lig'de İddialı Giresunspor'un Gençleri Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor; Zorluklar Yıldırmıyor: Çotanaklar 2. Lig'de İddialı

Trabzonspor, Auxerre’in yaşadığı maddi sıkıntılardan faydalanarak Tim Jabol Folcarelli transferini gerçekleştirmek istiyor. Bordo-mavili yönetim, oyuncunun transferi için gerekli adımları atarak savunma hattını güçlendirmeyi hedefliyor.

Trabzonspor taraftarları, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını yakından takip ediyor. Tim Jabol Folcarelli’nin transferi, bordo-mavili ekibin savunma hattına büyük bir katkı sağlayacak. Naklen yayın ihalesinin sonuçlanması ve Folcarelli’nin transferindeki gelişmeler, Trabzonspor camiasında büyük merak uyandırıyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN