Trabzonspor'un transfer listesinde olduğu iddia edilen Serdar Saatçı, A Milli Futbol Takımı'nın EURO 2024 hazırlık kampından ayrıldı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi açıklamasına göre, Serdar Saatçı, antrenmanları tamamladıktan sonra bu sabah takımın Barsinghausen'deki kamp tesislerinden ayrıldı.

Serdar Saatçı, milli takım kampına katılmak üzere 4 gün önce kafileye dahil edilmişti. Ancak beklenmedik bir şekilde kampı terk etmesi, hem Türk futbol kamuoyunu hem de Trabzonspor'u şaşırttı. Trabzonspor'un, Serdar Saatçı'nın performansını yakından takip ettiği ve transfer için araştırmalar yaptığı biliniyordu.

Uşakspor Artık Uşaklıların! Uşakspor, Uşak Belediyesi Bünyesine Katıldı Uşakspor Artık Uşaklıların! Uşakspor, Uşak Belediyesi Bünyesine Katıldı

Milli takım kampından ayrılma kararı, Serdar Saatçı'nın kariyerindeki yeni gelişmeleri işaret ediyor olabilir. Trabzonspor'un oyuncu üzerindeki ilgisi ve önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor. Euro 2024 öncesi Türkiye Milli Takımı'nın kadro planlamalarında nasıl bir değişiklik olacağı da futbolseverler tarafından yakından izleniyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN