Ancak Ukrayna ekibinin bonservis ücretinde artış talebi, Trabzonspor'un bu transferi askıya almasına neden oldu.Trabzonspor, Ukrayna'dan vazgeçtikten sonra rotayı İspanya'ya çevirdi. Almeria forması giyen 24 yaşındaki İspanyol sağ bek Alejandro Pozo, Trabzonspor'un gündeminde yer alıyor.

Uda2 Kd L U17075869058840 F 1248X770@ Ideal

Trabzonspor'un Umut Güneş'i Sakatlık Geçirdi: Durumu Belirsiz Trabzonspor'un Umut Güneş'i Sakatlık Geçirdi: Durumu Belirsiz

Pozo'nun 2027 yılına kadar kulübüyle sözleşmesi bulunuyor ve Trabzonspor'un satın alma opsiyonuyla kiralamayı planladığı belirtiliyor. Bu sezon 18 maçta forma giyen Pozo, henüz gol veya asist yapmış değil.Trabzonspor'un transfer hedefleri sadece Pozo ile sınırlı değil. Panathinaikos'a transfer olan Yunan oyuncu Bakasetas'ın yerine yine Almeria'dan 22 yaşındaki İspanyol 10 numara Sergio Arribas'ı düşünüyorlar.

01Gsswdgeacvtzj1Fg3E

Arribas, bu sezon 24 maçta sahaya çıktı ve 5 gol ile 2 asistlik bir performans sergiledi. Şimdi Trabzonspor'un bu iki oyuncu için Almeria'dan cevap beklediği belirtiliyor. Transfer sürecinin nasıl sonuçlanacağını hep birlikte göreceğiz.
TAKA/AYŞEN KARABİNA 

Editör: Ayşe Sancak