Trabzonspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında şu ana kadar yaptığı transferlere yaklaşık 1 milyar TL harcamayı göze aldı. 6 transfer banko olarak gerçekleştirildi ve Nwakaeme dahil yeni oyuncuların çoğu Macaristan kampında olacak. Sadece Draguş ve Uğurcan kamp kadrosuna dahil edilmedi.

Nwakaeme Coşkusu

Trabzonspor’un transferlerinden biri olan Anthony Nwakaeme, dün öğle saatlerinde Trabzon’a geldi. Bugün ise Trabzonspor ile birlikte Macaristan kampına katılacak. Siyah incinin dönüşü, Trabzonspor taraftarları arasında büyük bir coşku yarattı. Bu önemli gelişmeyi spor servisimizin başarılı muhabirlerinden Salih Bıyık takip etti.

Orsiç ve Onuachu Transferleri

Trabzonspor yönetimi, Orsiç’i de takımda tutarak onu yeni transfer olarak saydı. Ayrıca, Trabzonspor, Onuachu transferini de bitirmek istiyor. Pazarlıklar sürerken Southampton takımı da fiyatta indirime gitti. Trabzonspor, Onuachu’nun yanı sıra bir stoper daha alarak transfer dönemini kapatmayı planlıyor.

Ertuğrul Doğan’ın Vizyonu

Bu sezon güçlü bir Trabzonspor kurma hedefinde olan Ertuğrul Doğan, tüm imkanlarını seferber ederek takımı başarıya taşımak istiyor. Yeni transferlerle birlikte Trabzonspor’un hedeflerine ulaşması bekleniyor.

Trabzonspor'da Flaş Ayrılık, Bjelica'nın Gözdesi O Kulübe Transfer Oluyor; Avcı Onu Gönderiyor! Trabzonspor'da Flaş Ayrılık, Bjelica'nın Gözdesi O Kulübe Transfer Oluyor; Avcı Onu Gönderiyor!

Trabzonspor’a yeni sezonda başarılar diliyoruz.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN