MOTİVASYON KONUŞMALARI

Trabzonspor’da Alanyaspor maçı için geri sayıma geçildi. Son oynanan ve 1-0 kaybedilen Adana Demir maçı sonrası Nenad Bjelica ile yollarını ayıran Trabzonspor’da ikinci Abdullah Avcı dönemi başlamıştı. Yenilenen kadrosu ile sezona istediği gibi başlayamayan Fırtına, Avcı ile yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. 

Milli arayı fırsat bilip toparlanma sürecine giren Bordo-Mavili ekipte teknik direktör Abdullah Avcı takımı yeniden zirve yarışına ortak etme adına kolları sıvadı. Trabzonspor’a ilk geldiği dönemdeki gibi heyecanını koruyan Avcı’nın Pazartesi günü oynanacak olan Alanyaspor maçı öncesi öğrencilerine motivasyon konuşmaları yaptığı öğrenildi.

Trabzonsporlu Nicolas Pepe, Afrika Ulaslar Kupası'na gidebilecek mi? Trabzonsporlu Nicolas Pepe, Afrika Ulaslar Kupası'na gidebilecek mi?

30 MAÇ DAHA VAR

Zorla Alanyaspor maçı öncesi milli oyuncuların da takıma katılmasıyla taktik antrenmanlara ağırlık verecek olan Fırtına’da teknik adam Abdullah Avcı, “Trabzonspor her zaman zirveye oynar. Alanyaspor maçını kazanarak milli aradan sonra seri galibiyetler için ilk adımı atmalıyız. Ben sizin kalitenizi biliyorum ve size güveniyorum. Henüz 8 hafta geride kaldı. Önümüzde 30 maç daha var. Bu ligde çok şey değişir. Hiçbir şey için geç değil” sözleriyle öğrencilerini motive ediyor. Takımdaki rekabeti de artırmak isteyen Avcı, hemen her oyuncusuna maçlarda şans vererek motivasyonu yüksek tutmak istiyor. Avcı, kadro kalitesini de iyi kullanıp ideal 11’ini oluşturmanın gayreti içinde.