Enis Destan'ın Hattrick Yaparak Dikkatleri Üzerine Çektiği Maçta Trabzonspor Ankaragücü'nü Mağlup Etti Enis Destan'ın Hattrick Yaparak Dikkatleri Üzerine Çektiği Maçta Trabzonspor Ankaragücü'nü Mağlup Etti

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Saymanı Sami Karaman, kulüp dergisine verdiği röportajda camiaya birliktelik mesajı gönderdi ve önemli konulara değindi. Karaman, Trabzonspor'un birlik ve beraberlikten geçtiğini vurgulayarak, "Birbirimizi eleştirelim, uyaralım, bunlar yapıyı diri tutar. Ama ayrı düşmeyelim" ifadelerini kullandı.

Yarım Asırdır Bu Şekilde:

Karaman, Trabzonspor'un her alanda güçlü olması gerektiğini ve bunun zorluklarla dolu bir süreç olduğunu belirtti. Kulübün büyük taraftarıyla birlikte her zaman zirve hedefiyle ilerlediğini ve birlik olmanın önemine vurgu yaptı.

Geçmişten Gelen Birikimlerin Bedelleri:

Karaman, amatör ve alt liglerde yöneticilik yaptıktan sonra Trabzonspor'a hizmet etmek için yola çıktığını ifade etti. Geçmişten gelen birikimlerin bugünün zorluklarını oluşturduğunu söyleyen Karaman, kulübün ekonomik zorluklarına rağmen hedefe doğru ilerlediğini belirtti.

Geleceği Aydınlatacak Projeler:

Karaman, kulübün ekonomik zorluklarını aşmak için Başkan Ertuğrul Doğan ve yönetimle birlikte çalıştıklarını ve geleceği aydınlatacak projeler üzerinde çalıştıklarını söyledi. Kısa vadede gelir sağlayacak projelerin yanı sıra uzun vadede kulübün geleceğini şekillendirecek projelerin olduğunu belirtti.

Asla Susmayacağız:

Karaman, Trabzonspor camiasının agresif yapısına vurgu yaparak, haksızlığa asla boyun eğmeyeceklerini ve adaleti savunacaklarını ifade etti. Emek hırsızlarına karşı mücadele edeceklerini ve kanunlar ölçüsünde gereken cezaları vereceklerini belirtti.

Sahte Ürünlerle Mücadele:

Taraftarların kulübe olan bağlılığına vurgu yapan Karaman, sahte ürünlerle mücadeleye önem verdiklerini ve lisanssız ürünlerin üreticilerine hukuki süreç başlattıklarını belirtti.

Trabzonspor'un Tek Gerçeği:

Karaman, Trabzonspor'un birlik ve beraberlikten güç aldığını ve camianın her zaman bu değerlere sahip çıktığını vurguladı. Eleştiri ve uyarılarla yapıyı diri tutacaklarını ancak birliklerini asla kaybetmeyeceklerini belirtti.

Köpek Saldırıları:

Son olarak, Karaman çocukluk anılarından bir kesiti paylaşarak, Trabzonspor sevgisinin gençlik yıllarından beri içinde olduğunu ve her zaman bu duyguyu yaşadığını ifade etti.

Muhabir: AYŞE SANCAK