Egemen Korkmaz'ın teknik direktörlük kariyerine devam etme kararı aldığını duyuran Avcı, Korkmaz'ın takımın başarısı için özverili bir şekilde çalıştığını vurgulayarak şu sözlere yer verdi:

TFF Başkanlık Seçimi Canlı Yayın İzle: Mehmet Büyükekşi mi? İbrahim Haciosmanoğlu mu? TFF Başkanlık Seçimi Canlı Yayın İzle: Mehmet Büyükekşi mi? İbrahim Haciosmanoğlu mu?

"Teknik heyetimizin önemli bir parçası olan Egemen Korkmaz, bundan sonraki kariyerine teknik direktör olarak devam etme kararı almıştır. Takımımızın başarısı için her zaman özverili bir çalışma ortaya koyan Korkmaz’a Trabzonspor’umuza yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz."

Abdullah Avcı, Egemen Korkmaz'ın Trabzonspor'a katkılarına da vurgu yaparak,

"Kendisinin çalışmaları ve özverisi, oyuncularımızın gelişimi ve performansında gözle görülür bir etki yaratmıştır. Kendisine ekibimize yaptığı katkılar için bir kez daha teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde en içten dileklerimle başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Egemen Korkmaz'ın ayrılığı, Trabzonspor camiasında duygusal bir vedaya işaret ederken, Abdullah Avcı'nın bu açıklamaları, tecrübeli antrenörün takım içindeki değerini bir kez daha ortaya koydu.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN