Bild gazetesinin haberine göre, Fortuna Düsseldorf, Japon oyuncuyu 3 milyon Euro karşılığında satmayı planlıyor.

Ao Tanaka, Trabzonspor'un radarına giren son isimlerden biri. Bordo-mavililer, orta sahasını daha da güçlendirmek için Japon oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor. 

Fortuna Düsseldorf, Tanaka'nın satışından 3 milyon Euro gelir elde etmeyi planlıyor. Sportif Direktör Klaus Allofs, transfer piyasasında aktif olmak ve bütçeye katkı sağlamak amacıyla bu satışa onay vermeyi düşünüyor. Allofs, bu transferin gerçekleşmesi halinde, kısıtlama olmaksızın transfer piyasasında tekrar hareket edebilecek.

Bild gazetesinin haberine göre, Japon oyuncu Tanaka, Fortuna Düsseldorf'tan ayrılmak istiyor ve bu doğrultuda Trabzonspor ile adı anılıyor. Ancak, Bild'in haberinde Trabzonspor'un adı geçmemesi, bu haberin menajeri tarafından yazdırılmış olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

Trabzonspor Başkanı O Başkana Haddini Bildirdi; Sözleri Sosyal Medyada Olay Yarattı! Trabzonspor Başkanı O Başkana Haddini Bildirdi; Sözleri Sosyal Medyada Olay Yarattı!

Trabzonspor yönetimi, Ao Tanaka'nın transferiyle ilgili çalışmalarını sürdürürken, taraftarlar da bu gelişmeleri heyecanla takip ediyor. Orta sahaya yapılacak bu takviyenin, bordo-mavililerin şampiyonluk yolundaki gücünü artıracağı düşünülüyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK