LIVERPOOL'DAN PHILLIPS
Trabzonspor, Liverpool forması giyen Nathaniel Phillips için resmi teklif sundu ancak iki kulüp arasındaki görüşmelerden sonuç alınamadı. Phillips'in transferi gerçekleşmeyince, bordo-mavililer başka alternatiflere yöneldi.
Trabzonspor'dan Nathaniel Phillips kararı!

MARSILYA'DAN GIGOT
Marsilya'da oynayan Samuel Gigot ile de görüşmeler gerçekleştiren Trabzonspor, oyuncunun yüksek bonservis bedeli ve Türkiye'ye gelme konusundaki olumsuz düşünceleri nedeniyle anlaşma sağlayamadı. Gigot'un transferi de olumsuz sonuçlanınca, Trabzonspor sağ stoper arayışlarını sürdürmek zorunda kaldı.
Trabzonspor'dan günün 6. transfer hamlesi: Samuel Gigot

KOPENHAG'DAN VAVRO
Son olarak, Kopenhag'da forma giyen Slovak stoper Denis Vavro da Trabzonspor'un radarındaydı. EURO 2024'te Slovakya milli takımı ile başarılı bir performans sergileyen 28 yaşındaki oyuncunun transferi, Danimarka kulübünün talep ettiği yüksek bonservis bedeli nedeniyle gerçekleşmedi.
İzlemeye devam ediyorlar! Beşiktaş'tan Denis Vavro'ya yakın markaj

Trabzonspor'un yeni sezon öncesi sağ stoper bölgesine takviye yapma çalışmaları devam ediyor. Kulüp, bu bölgeye uygun bir oyuncu bulmak için temaslarını sürdürüyor. Bordo-mavili yönetim, transfer listesindeki diğer adaylarla görüşmelerini hızlandırarak, savunma hattını güçlendirmeyi hedefliyor.

Trabzonspor’da Yeni Lider John Lundstram! İdmanlarda Göz Doldurdu Trabzonspor’da Yeni Lider John Lundstram! İdmanlarda Göz Doldurdu

Trabzonspor taraftarları, sağ stoper mevkisine yapılacak transferi merakla beklerken, yönetimin bu konuda atacağı adımlar yakından takip ediliyor. Transfer çalışmalarının kısa sürede sonuçlanması ve yeni oyuncuların takıma katılması, yeni sezon hazırlıkları açısından büyük önem taşıyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN