Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın, Euro 2024 öncesinde sol stoper arayışları kapsamında eski Fenerbahçeli oyuncu Attila Szalai'yi transfer etmek istediği ortaya çıktı. Ancak Szalai, Trabzonspor'un teklifini kabul etmediğini ve Türkiye'de sadece Fenerbahçe'de oynamayı tercih ettiğini belirtti.

Attila Szalai'ye sürpriz talip! Herkes ters köşe oldu

MACARİSTAN'DA GÖRÜŞME

Görüşmeler ilerlerken, Szalai'nin babası da Trabzonspor'un Macaristan'ın Szeged kentindeki kampını ziyaret etti ve detaylı görüşmeler yaptı.

Attila Szalai Türkiye'ye Dönüyor: Trabzonspor ile Anlaşma Aşamasında

Trabzonspor'un Transfer Gündemine Aldığı Kartal'ın Genç Yıldızına Dev Kulüpten Dev Teklif! Trabzonspor'un Transfer Gündemine Aldığı Kartal'ın Genç Yıldızına Dev Kulüpten Dev Teklif!

SZALAI'NİN KARARI

Szalai, Trabzonspor'a teşekkür ederek Almanya'da şansını denemeye devam etmek istediğini söyledi. Macar basını ise Szalai'nin Türkiye'de sadece Fenerbahçe'de oynamayı uygun bulduğunu iddia etti.

Union Berlin vai bater recorde de transferências com Attila Szalai, do  Fenerbahçe | Flashscore.pt

Macar Sportal'a göre, Hoffenheim ile 3 yıllık daha sözleşmesi bulunan Attila Szalai, Almanya'da kalmayı tercih ediyor ve Süper Lig'de Fenerbahçe dışında bir takımda oynamayı düşünmüyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK