TFF Seçimlerine Trabzon Etkisi; Büyükekşi'den Hacıosmanoğlu’na Büyük Hamle TFF Seçimlerine Trabzon Etkisi; Büyükekşi'den Hacıosmanoğlu’na Büyük Hamle

Son dönemde gelen haberlere göre, Ermenistan Ligi takımlarından Ararat'ın Tonio Teklic'e talip olduğu iddiaları gündeme geldi. Ararat’ın, Teklic’i kadrosuna katmak için Trabzonspor’a resmi bir teklifte bulunmaya hazırlandığı ve bu transfere Trabzonspor yönetiminin olumlu yaklaştığı konuşuluyor. Trabzonspor'un, Teklic’in kiralık olarak oynadığı kulüple anlaşarak oyuncuyu bonservisiyle satma olasılığı da değerlendiriliyor.

Bu gelişmeler, Trabzonspor taraftarları arasında büyük merak uyandırıyor. Teklic’in Trabzonspor’a dönüp dönmeyeceği veya başka bir takıma transfer olup olmayacağı konusundaki belirsizliklerin yakın zamanda netleşmesi bekleniyor. Teklic’in kariyerinin nasıl şekilleneceği, Bordo-Mavili camiada dikkatle takip ediliyor. Taraftarlar, kulübün bu konuda atacağı adımları heyecanla beklerken, oyuncunun geleceğiyle ilgili yapılacak resmi açıklamaları merakla bekliyor.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN