Doğan, Trabzonspor'un şampiyonluklarının artık kalıcı hale gelmesi gerektiğini ve bu doğrultuda camianın birlik içinde olması gerektiğini vurguladı.

Gece gündüz ekonomik sorunları çözmek için çalıştıklarını ifade eden Doğan, yeni sezon için güçlü bir kadro kurma sürecine başladıklarını ve transferlerin ekonomik boyutunun da büyük önem taşıdığını dile getirdi. Amacın, taraftarlara yeniden şampiyonluk sevinci yaşatmak ve Trabzonspor bayrağını gökyüzünde dalgalandırmak olduğunu belirtti.

Maxi Gomez Krizi: Trabzonspor'un Kiraya Verdiği Uruguaylı Golcüde Sıkıntılar Devam Ediyorr Maxi Gomez Krizi: Trabzonspor'un Kiraya Verdiği Uruguaylı Golcüde Sıkıntılar Devam Ediyorr

Başkan Doğan'ın açıklamaları, bordo-mavili taraftarlar arasında büyük bir heyecan yarattı. Doğan, kulübün ekonomik zorluklarını aşarak gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturacaklarını ve transfer sürecinin başlamasıyla birlikte peş peşe transferlerin açıklanacağını belirtti. Bu açıklamalar, Trabzonspor camiasında gelecek sezon için büyük umutların yeşermesine neden oldu.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU