Trabzonspor, transfer piyasasında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Teknik direktör Abdullah Avcı'nın gelecek sezon için hazırladığı transfer listesi, Başkan Ertuğrul Doğan tarafından titizlikle değerlendiriliyor. Doğan, katıldığı bir televizyon programında, dört yeni transferin tamamlandığını ve taraftarlara müjdeli haberler verdi. Ayrıca, önümüzdeki günlerde iki yeni transferin daha sonuçlanabileceğini belirtti.

Transfer edilen isimler arasında Glasgow Rangers oyuncuları John Lundstram ve Borna Barisic bulunuyor. Lundstram için Premier Lig'den Ipswich Town'un da devrede olduğu belirtilirken, Barisic'in transferi kesinleşmiş görünüyor. Ayrıca, bir yabancı stoper ve yerli bir sağ bek oyuncusunun daha kadroya katıldığı iddia ediliyor, ancak bu oyuncuların isimleri henüz netleşmedi.

John Lundstram


Borna Barisic

Trabzonspor'un transferdeki asıl bombası ise Angel Di Maria ve Alexis Sanchez ile ilgili. Her iki dünya yıldızıyla da görüşmeler sürüyor. Di Maria'nın transfer ihtimali, Sanchez'i geri plana itmiş gibi görünse de, her iki oyuncu için de yoğun bir çaba sarf edildiği bildiriliyor. Trabzonspor'un bu hamleleri, yeni sezonda iddialı bir kadro kurmayı hedeflediğini gösteriyor.

Trabzonspor, Beşiktaş Maçı Hazırlıklarına Başladı Trabzonspor, Beşiktaş Maçı Hazırlıklarına Başladı

Angel Di MariaAlexis Sanchez

Kaynak: AYTEKİN AKAY