Bordo-mavili ekipte Nwakaeme'nin ardından Dragus, Lundstram ve Barisic'in transferleri de resmiyet kazanmak üzereyken, Muhammed Cham ve Efkan Bekiroğlu transferleri de son aşamada. Ancak en dikkat çeken hamle, Avcı'nın gözüne giren Hırvat kanat oyuncusu Mislav Orsic'e odaklanıyor.

Trabzonspor Yeni Transferleri İle Birlikte Uçaktan İndi; İşte Kadrodaki Yeni Transferler! Trabzonspor Yeni Transferleri İle Birlikte Uçaktan İndi; İşte Kadrodaki Yeni Transferler!

Geçtiğimiz sezon sakatlık yaşayan ve uzun bir süre sahalardan uzak kalan Orsic, yeni sezonda formunu tekrar yakalamak istiyor. Kamptaki hazırlık maçlarında gösterdiği performansla taraftarları heyecanlandıran ancak sakatlık nedeniyle uzun bir süre yeşil sahalardan uzak kalan Orsic'in geri dönüşü büyük bir merakla bekleniyor.

Avcı'nın özellikle üzerine titrediği deneyimli kanat oyuncusu, yeni sezonda takımın performansı açısından kritik bir rol oynayacak. Sakatlık sürecini geride bırakan Orsic, bordo-mavili forma altında şimdiye kadar 8 maçta 59 dakika süre almıştı.

Trabzonspor taraftarları ve yönetimi, Mislav Orsic'in yeni sezon öncesindeki performansını ve katkısını merakla bekliyor.

Muhabir: AYTEKİN AKAY