16 kulübün desteğini alan Hacıosmanoğlu, 18 Temmuz'da yapılacak olan TFF seçimleri için resmi adaylığını açıklamaya hazırlanıyor.

16 KULÜBÜN DESTEĞİYLE YARIŞA GİRİYOR

İbrahim Hacıosmanoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına adaylık başvurusu yapacak. 16 kulübün desteğini arkasına alan Hacıosmanoğlu'nun, 10 Temmuz Çarşamba günü saat 15.00'te TFF Başkanlığı için resmi başvuruda bulunacağı bildirildi. Bu destekle birlikte, Hacıosmanoğlu'nun TFF seçimlerinde güçlü bir aday olarak yarışa katılması bekleniyor.

HACI OSMANOĞLU'NUN HEDEFİ

Trabzonspor Yeni Transferleri İle Birlikte Uçaktan İndi; İşte Kadrodaki Yeni Transferler! Trabzonspor Yeni Transferleri İle Birlikte Uçaktan İndi; İşte Kadrodaki Yeni Transferler!

Eski Trabzonspor başkanı Hacıosmanoğlu, TFF Başkanlığı adaylığı için yaptığı açıklamada, Türk futbolunun gelişimi ve kulüplerin haklarının korunması için çalışacağını belirtti. 16 kulübün desteğini alarak TFF seçimlerine hazırlanan Hacıosmanoğlu, futbol dünyasında büyük bir etki yaratmayı hedefliyor.

Hacıosmanoğlu'nun adaylığı, Trabzonspor camiasında ve Türk futbolunda heyecanla karşılandı. 18 Temmuz'da yapılacak seçimlerde Hacıosmanoğlu'nun nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN