BEKLENTİ ÇOK YÜKSEK

Trabzonspor'un Transfer Gündemine Aldığı Kartal'ın Genç Yıldızına Dev Kulüpten Dev Teklif! Trabzonspor'un Transfer Gündemine Aldığı Kartal'ın Genç Yıldızına Dev Kulüpten Dev Teklif!

Yeni sezon için transferde bombaları tek tek patlatan Trabzonspor, geride kalan sezon İngiltere Championship ekiplerinden Hull City’de forma giyen Milli oyuncu Ozan Tufan ile anlaşmaya varmıştı. 3+1 yıllık sözleşme imzalayan 29 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu Ozan Tufan sağlık kontrolünden geçtikten sonra bu akşam saatlerinde Trabzon’a geldi. Havalimanına akın eden Bordo-Mavili taraftarların coşkulu tezahüratları ile karşılanan Ozan Tufan’dan yeni sezonda beklenti oldukça yüksek. Trabzonspor’a transferiyle ilgili açıklamalarda bulunan Ozan Tufan şunları söyledi;

HAYALLERİM VAR

“Trabzon’a geldiğimiz için çok mutluyum. Bir an önce sahaya çıkıp mücadele vermek istiyorum. Transfer süreci çok kısa sürdü. Önce Abdullah hocam aradı. Abdullah hocama büyük bir saygım var. Görüşmemiz 4 dakika falan sürdü. Sonra Başkanımız Ertuğrul Doğan aradı. Sonrasında işlemlerimiz yapıldı ve buraya geldi. Trabzonspor forması terletmek benim için mutluluk ve gurur verici bir durum. Benim de hedeflerim var. Hedeflerimden biri Trabzonspor’un şampiyon olması, Avrupa’da iyi yerlere gelmesi. Tabi ki Milli  takım hayallerim de devam ediyor. O heyecanı tekrar yaşamak istiyorum. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Muhabir: BİROL SANCAK