Kourbelis ise söz konusu maçta yedek soyunmasına rağmen süre alamadı. Çorum FK maçı sonrası Trendyol Süper Lig’de Pazar günü Gaziantep ile oynanacak olan müsabakanın hazırlıklarına başlayan Bordo-Mavili ekipte Yunan oyuncuların oldukça moralli olduğu gözlendi. 

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Bakasetas’a iki kez sözleşme yenileme konusunda teklif yapılsa da yıldız oyuncu bu teklifleri kabul etmemişti. Bordo-Mavili yönetimin, Bakasetas için ara transfer döneminde gelebilecek olan teklifleri değerlendirmesi bekleniyor. 

Trabzonspor'un İspanyol Stoperi Fernandez'in Sakatlığı Endişe Yaratıyor Trabzonspor'un İspanyol Stoperi Fernandez'in Sakatlığı Endişe Yaratıyor

Bakasetas sözleşme yenilemediği taktirde sezon sonunda bedelsiz olarak Trabzonspor’dan ayrılacak. Yunan yıldız için Trabzonspor, Alanyaspor’a 3 Milyon Euro bonservis ücreti ödemişti. Sezon başında bedelsiz olarak transfer edilen bir başka Yunan oyuncu Kourbelis’in de ara dönemde kiralık olarak gönderilmesi ya da sözleşmesinin feshedilmesi gündemde. 
TAKA/AYŞE SANCAK

Editör: Ayşe Sancak