Gol makinesi olarak transfer edilen Gomez, ne Trabzonspor'da ne de İspanya'da beklenen performansı sergileyemedi. Bu durum üzerine taraftarlar arasında şu soru sıkça sorulmaya başladı: "Bu sahte Gomez olmasın!"

Trabzonspor'un Sağ Bek Arayışı Devam Ediyor: Yerli Yıldız Gündemde Trabzonspor'un Sağ Bek Arayışı Devam Ediyor: Yerli Yıldız Gündemde

Ancak, hala Trabzonspor'un malı olan ve Onuachu'nun transfer edilememesi durumunda elde tutulabilecek olan Gomez'den taraftar umudunu kesmemiş durumda.

gomez-6

41 Yaşında Hala Atıyor

Bordo-Mavili takımın eski golcüsü Oscar Cardozo ise gol atmaya devam ediyor. Ülkesi Paraguay'da forma giyen 41 yaşındaki yıldız, 3-1 kazandıkları Olimpia maçında frikikten nefis bir gol attı. Bu sezon 20. maçında 6. kez fileleri havalandıran tecrübeli oyuncu, geçen sezonu gol kralı olarak tamamlamıştı. Cardozo, 2014'te Trabzonspor'a transfer olduğunda ise 64 maçta 27 gol, 6 asistlik bir performans sergilemişti. Cardoza'nın en büyük çıkışı ise Fenerbahçe'ye karşı bir maçta attığı 3 golle dikkat çekmişti.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN