Trabzonspor Divan Başkanlık Kurulu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Tüzüğümüze göre üyelikte en az on (10) yılını doldurmuş olmak şartı ile kadınlarda altmış (60), erkeklerde yetmiş (70) yaşını doldurmuş ve bu süreçte yükümlülüklerini yerine getirmiş üyeler, yıllık aidat yatırmak zorunda değildirler. Bu indirim VIP Platinium tribünü hariç tüm tribünlerde geçerli olacaktır. İndirimli kombineler transfere kapalı olacaktır."

KOMBİNE ALIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Kombine almak isteyenlerin aşağıdaki hususlara dikkat etmesi gerekmektedir:

  1. Kombine satın almak isteyen Passolig kart vizesinin 01.06.2025 tarihine kadar uzatılmış olması gerekmektedir.
  2. Trabzonspor logolu Passolig kart ile kombine alımı yapılabilecek.
  3. Trabzonspor logolu Passolig kartı olup ayrıca TFF veya logosuz Passolig kartı bulunan taraftarlarımız kombine alımı yapabilecek.
  4. Trabzonspor logolu Passolig kartı olup ayrıca başka takım Passolig kartı bulunan taraftarlarımız kombine alımı yapamayacaktır.
  5. Kombine alımlarında doğabilecek, kredi kartı taksit vade farkı komisyonu kulübe ait değildir.
  6. Satın alınan kombineler takımımızın Papara Park’ta oynayacağı tüm resmi müsabakalarda geçerli olacaktır.
  7. Satın alınan kombinede yer değişikliği talebi için uygun yer olması durumunda, 150 TL ücret ödenecektir.

Trabzonspor yönetimi, bu kararla Divan Kurulu üyelerine özel bir avantaj sunarak taraftar desteğini artırmayı hedefliyor. Kombine satışlarıyla ilgili detaylı bilgiye kulübün resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

Giresunspor'un Gençleri Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor; Zorluklar Yıldırmıyor: Çotanaklar 2. Lig'de İddialı Giresunspor'un Gençleri Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor; Zorluklar Yıldırmıyor: Çotanaklar 2. Lig'de İddialı

Trabzonspor taraftarları, yeni sezon öncesinde takımlarını desteklemek için kombinelere yoğun ilgi göstermeye hazırlanıyor. Bu indirim fırsatı, Divan Kurulu üyelerinin tribünlerde yerlerini almalarını kolaylaştıracak.

Muhabir: AYTEKİN AKAY