Türkiye Komşu Gürcistan İle Kapışıyor Türkiye Komşu Gürcistan İle Kapışıyor

Almanya’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası öncesi kendisini test edecek olan Ay Yıldızlı ekibin geniş aday kadrosunda Trabzonspor’un iki eski oyuncusu Abdülkadir Ömür ile Ahmetcan Kaplan da yer aldı.

Ara transfer döneminde Hull City'e giden ve orada başarılı bir performans sergileyen Abdülkadir Ömür ile Hollanda ekibi Ajax’ta bu sezon forma şansı bulan genç stoper Ahmetcan Kaplan, Milli Takım'da da kalıcı olmanın peşinde. İtalyan teknik adam Vincenzo Montella’nın gözüne girmeye çalışan Abdülkadir Ömür ile Ahmetcan Kaplan’ın Milli Takım kampında oldukça hırslı oldukları gözlendi. İki eski Trabzonsporlu oyuncunun Milli Takım aracılığıyla hasret giderdiği ve bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığı belirtildi.

Trabzonspor'un alt yapısından yetişen ve bordo-mavili formayı terleten Abdülkadir Ömür ile Ahmetcan Kaplan'ın Milli Takım'da başarılı performanslar sergileyerek Türk futboluna katkı sağlamaları, Trabzonspor camiası ve Türk futbolseverleri tarafından da büyük bir memnuniyetle karşılandı. İki genç oyuncunun Milli Takım'da sergileyeceği performansın, gelecekte Türk futboluna daha da büyük başarılar getireceği umuluyor.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU