MUSTAFA EFENDİOĞLU

Eren Elmacı'nın Trabzonspor ‘da oynaması mümkün değildir. Bir sol bek bu kadar kötü olabilir. Kafa topu hakimiyeti yok. Temaslı futbol yok. Arkaya adam kaçırma var, yerini tutmamak var. Rakip topçular Eren' in koruduğu sol köşeden köşegönlerine kadar elini kolunu sallayarak rahatça gelip orta yapıyor mu asist yapıyor mu? EVET Yani Trabzonspor' un sol beki garipler mezarlığı.

Trabzonspor'un Kazanma Serisi ve İlkleri; Bordo-Mavililer, Uzun Süre Sonra Bir İlki Gerçekleştirebilir Trabzonspor'un Kazanma Serisi ve İlkleri; Bordo-Mavililer, Uzun Süre Sonra Bir İlki Gerçekleştirebilir

SERKO61

En büyük kara delik Avcı’nın kafasında, maç bir sıfır zaten ilerde kimse yok ne diye iki stoperi çıkarıp ayakta duran tek adamı stopere alıp körelttin, yani Hüseyin Türkmen Baniya’dan daha mı iyi ya da Mendy stoperde geçilmez duvar mı örüyor, gene kumar oynadı aklınca Avcı bu sefer çarpıldı..

ÖZGÜR ATA

1.gol kesinlikle Eren’e yazar, 2.gol Mehmet Can ve sonrasinda yine Eren’in kendi kanatlarini savunamayışı, sonraki 3 gol de hep sol kanattan. Beklerimiz yok gibi, adamlar ne kadar rahat geldiler. 10'dan fazla net pozisyonlari var. Tam bir rezalet.
TAKA/BİROL SANCAK

Editör: Ayşe Sancak