Türkiye'nin Gürcistan ile yapacağı mücadele öncesi Ajax, sosyal medya hesapları üzerinden Kaplan'a başarılar dileyerek, "Bugün iyi şanslar Ahmetcan!" ifadelerini kullandı. Ayrıca mesajda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) etiketlenerek, desteğin vurgusu yapıldı.

Ahmetcan Kaplan en yüksek bedelle satılan üçüncü oyuncu oldu - Son Dakika  Haberleri

Trabzonspor’da Kaptanlık Sürprizi! Tecrübeli Yıldız Edin Visça Kampın Parlayan İsmi Oldu! Trabzonspor’da Kaptanlık Sürprizi! Tecrübeli Yıldız Edin Visça Kampın Parlayan İsmi Oldu!

Karşılaşmanın hakemi Arjantinli Facundo Tello olacak ve ona aynı ülkeden Gabriel Chade ile Ezequiel Brailovsky yardımcı olacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Litvanya Futbol Federasyonu'ndan Donatas Rumsas olacak. VAR koltuğunda ise İspanyol Alejandro Hernandez görev yapacak.
Ahmetcan Kaplan'ın menajeri açıkladı: "Resmi olarak..." | Trabzon Haber -  Haber61

Ajax'ın desteği, Türkiye'nin milli takım oyuncularına verilen moral açısından önem taşırken, Ahmetcan Kaplan ve milli takımın performansı taraftarlar tarafından merakla bekleniyor. Ajax'ın bu jesti, futbol camiasında da olumlu yankı uyandırdı ve Avrupa Şampiyonası öncesi milli takımı destekleme adına önemli bir katkı sağladı.

Ahmet Can Kaplan, Ajax'a transfer oldu | Goal.com Türkçe

Muhabir: BİROL SANCAK