Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, dünkü basın toplantısında konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarının sorularını içtenlikle yanıtlayan Doğan, toplantının sonunda ilginç bir an yaşadı. Bir gazeteci dostunun, Fatih Tekke'nin sözleşmesine "Trabzonspor'dan teknik adamlık teklifi alırsam sözleşmemi feshederim" şartını eklettiğini belirtmesi üzerine Doğan, bıyık altından gülerek şu cevabı verdi: "Trabzonspor'un evlatlarının kulüp ile bağları bu denli güçlü işte."

Fatih Tekke, Trabzonspor'a karşı

1461 Trabzon'da Gençler Sahne Aldı! Antrenman Maçında Rizespor U19 ile 1-1 Berabere Kaldılar 1461 Trabzon'da Gençler Sahne Aldı! Antrenman Maçında Rizespor U19 ile 1-1 Berabere Kaldılar

Bu yorum, Trabzonspor camiasında ve futbolseverler arasında farklı yorumlara neden oldu. Bazıları bu şartın Tekke'nin Trabzonspor sevgisini ve bağlılığını gösterdiğini düşünürken, bazıları ise futbolcunun gelecekteki teknik direktörlük kariyeri için hazırlık yaptığını yorumladı.

Fatih Tekke: Böyle bir morale ihtiyacımız vardı - Son Dakika Haberleri

Fatih Tekke'nin bu şartıyla ilgili olarak Trabzonspor'un vereceği muhtemel tepki ve ilerleyen süreçte yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor. Kulüp yetkilileri ve futbolseverler, Tekke'nin Alanyaspor'daki performansını ve gelecekteki planlarını yakından takip ediyor.

Fatih Tekke: Hiçbir hoca kaybetmek için maça çıkmaz! - Alanyaspor - Spor  Haberleri
 

Muhabir: AYŞE SANCAK