Trabzonspor’da Sürpriz Ayrılıklar! Hüseyin Türkmen ve Serkan Asan Yolcu Trabzonspor’da Sürpriz Ayrılıklar! Hüseyin Türkmen ve Serkan Asan Yolcu

Fatih Tekke, sözleşmesine 'Trabzonspor'dan teklif gelirse ayrılırım' şartını koymayı talep etti ve başkanın onayıyla bu madde sözleşmeye ekletildi.

Başkan Hasan Çavuşoğlu'nun Fatih Tekke'nin bu isteğini kabul etmesiyle, Tekke'nin geleceği Trabzonspor'un transfer politikalarına bağlı hale geldi. Trabzonspor'un Tekke'yi teknik direktörlük pozisyonu için düşündüğü veya teklifte bulunması durumunda, Alanyaspor'un bu duruma hazırlıklı olması gerekecek.

Fatih Tekke, Trabzonspor kökenli bir isim olarak futbol camiasında özellikle Trabzonspor'un ilgisini çekebilecek bir isim olarak biliniyor. Bu nedenle sözleşmedeki bu özel madde, gelecekteki olası gelişmeler için önem taşıyor.

Alanyaspor camiası ve futbolseverler, Tekke'nin geleceği konusundaki bu şartı merakla takip ederken, Tekke'nin performansı ve Trabzonspor ile olan ilişkileri önümüzdeki dönemde dikkatle izlenecek.

Muhabir: TUNCAY UÇKUN