Trabzonspor'un Transfer Etmek İçin Uğraştığı Transfere Rakip Çıktı; O Kulüp Ona Servet Teklif Etti! Trabzonspor'un Transfer Etmek İçin Uğraştığı Transfere Rakip Çıktı; O Kulüp Ona Servet Teklif Etti!

Nwakaeme: "Onuachu Trabzonspor'a Dönmek İstiyor"

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor’da kiralık olarak forma giyinen ve takımın en skorer oyuncusu olan golcü oyuncu Onuachu ile Trabzonspor hakkında neler konuştuklarını da anlatan Nwakaeme şunları söyledi:

“Onuachu harika bir insan, harika biri. Gerçekten çok da iyi bir oyuncu. Benim izlediğim, takip ettiğim maçlarda da harika, çok iyi goller attığını da gördük. Onun doğum günü vesilesiyle beraber olmuştuk, beni davet etmişti. Ben de onun doğum gününe katılmıştım. Doğum gününde tabi ki bahsettik Trabzonspor’dan, Trabzon’u. Trabzonspor’u ne kadar sevdiğinden bahsetti. Ben de ona ‘Futbol oynamak istiyorsan eğer Trabzon senin için en doğru yer’ demiştim. Ona bunu ifade etmiştim. Çünkü Trabzon deyince aklıma gelen ilk şey futbol oluyor benim de. O da ne kadar geri dönmek istediğinden, ne kadar burada olmak istediğinden bahsetti. Zaten takımla olan görüşmeleri sürdürdüğünü, halen daha görüşmelerin devam ettiğinden bahsetti. Kendisiyle bunları görüştük." dedi

Muhabir: AYŞE SANCAK