Sözleşmesi Gelecek Ay Sona Eriyor
35 yaşındaki Nwakaeme, Trabzonspor'da geçirdiği başarılı dönemin ardından Suudi Arabistan ekibi Al Fayha'ya transfer olmuştu. Ancak iki sezon boyunca forma giydikten sonra sözleşmesi gelecek ay sona eriyor. Bu durum, deneyimli futbolcunun serbest statüye düşmesine neden olacak ve yeni bir takımla anlaşma imkanı doğacak.

Sakatlıklarla Mücadele Etti
Bu sezon sakatlıklarla mücadele eden Nwakaeme, takımıyla sadece 25 maça çıkabildi. Ancak bu maçlarda 6 gol atıp 5 asist yaparak önemli bir katkı sağladı. Nijeryalı futbolcu, son olarak 17 Mayıs'ta oynanan Damac FC maçında sakatlık sebebiyle forma giyemedi.

Trabzonspor'un Avrupa'daki Dev Rakipleri Belli Oldu: Fırtına'nın Rakipleri... Trabzonspor'un Avrupa'daki Dev Rakipleri Belli Oldu: Fırtına'nın Rakipleri...

Trabzonspor'un Eski Forması Geri Dönüyor mu?
Ara transfer döneminde Trabzonspor'un gündemine gelen Nwakaeme, başkan Ertuğrul Doğan'ın doğruladığı görüşmelerin ardından transfer edilmemişti. Ancak futbolcunun serbest kalmasıyla birlikte tekrar gündeme gelebileceği konuşuluyor. Nwakaeme'nin Trabzonspor'a geri dönüp dönmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Anthony Nwakaeme'nin takımdan ayrılması, Trabzonspor taraftarlarını üzse de, efsanevi oyuncunun geleceği heyecanla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ