Trabzonspor'un geçmişteki şampiyon kadrosunun önemli bir parçası olan Vitor Hugo, yeni takımıyla anlaşma sağladı. Brezilyalı savunma oyuncusu, annesinin rahatsızlığı nedeniyle Trabzonspor'dan ayrılmıştı. Ardından ülkesi Brezilya'da Bahia takımına transfer olan Hugo, aradığı mutluluğu bulamamıştı.

Trabzonspor'un Yeni Divan Başkanı Mahmut Ören Göreve Başladı Trabzonspor'un Yeni Divan Başkanı Mahmut Ören Göreve Başladı

Vitor Hugo'nun Trabzonspor'a geri dönme isteği gündemdeydi ve Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, "Vitor için kulübü ile anlaşma ve şartlar sağlanırsa bizim kapımız ona her zaman açık" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Ancak, Hugo bu süreçte kendisiyle yakından ilgilenen deneyimli teknik direktör Fatih Terim'in çalıştırdığı Panathinaikos'a transfer oldu.

Trabzonspor'un geçmişteki şampiyon kadrosundan Vitor Hugo ile Yunanistan'ın Panathinaikos kulübünde forma giyen Bakasetas, tekrar aynı ligde buluştular. Futbol dünyasında duygusal anlar yaşayan oyuncuların kariyerlerindeki yeni dönemleri merakla bekleniyor.
TAKA/AYŞEN KARABİNA
 

Editör: Doğukan ÖZKURT