Kopenhag'ın Galatasaray ile oynadığı Şampiyonlar Ligi müsabakası sonrası Tivibuspor'a açıklamalarda bulunan Cornelius, duygusal anlar yaşattı.

Trabzonspor’u özlüyor musun? Eski takımını takip ediyor musun?” sorusu üzerine Cornelius, “Evet, tüm takım arkadaşlarımı çok özlüyorum. Orada çok güzel insanlar var. Şehir ve insanlar çok güzel” ifadelerini kullandı.

“Trabzonspor’un performansını nasıl buluyorsun?” sorusuna Cornelius, “Zor bir dönem geçirdiler. Ama onlar da bir şekilde geri dönmeyi başarıyorlar” şeklinde cevapladı.

Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası'nda Yükselişte: Galatasaray Rövanşı İstiyor Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupası'nda Yükselişte: Galatasaray Rövanşı İstiyor

Danimarkalı yıldız Cornelius, taraftarlarla ilgili düşüncelerini de paylaşarak, “Onlara bol şanslar diliyorum. Önümüzdeki yıl için de umarım güzel bir sezon geçirirler” diye konuştu. Trabzonspor taraftarlarını selamlayan Cornelius'un bu açıklamaları, eski günleri hatırlatan ve duygusal bir hava katan bir röportaj oldu.

Editör: Doğukan ÖZKURT