Çaykur Rizespor'da Stoper ve Santrafor Transferleri İçin Harekete Geçildi Çaykur Rizespor'da Stoper ve Santrafor Transferleri İçin Harekete Geçildi

Özellikle Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in kampanyaya gösterdiği destek dikkat çekti; Genç, 10 bin 61 forma alarak en büyük katkıyı sağlayan isimlerden biri oldu.

Yeni sezon formalarının satış fiyatı 1967 TL olarak belirlenirken, kampanya kapsamında şu ana kadar yaklaşık 70 bin forma satıldı. Bu satışlar, Trabzonspor camiasının ve taraftarlarının kulübe olan bağlılığını ve desteğini gösteriyor. Başkan Ertuğrul Doğan ve yöneticilerin yanı sıra iş dünyasının önde gelen isimleri de kampanyaya katılım göstererek Trabzonspor'un mali yapılanmasına destek oluyor.

Kulüp yetkilileri, kampanyanın devam eden süreçte daha da büyüyerek kulübün sportif ve mali hedeflerine olumlu katkı sağlayacağını belirtiyor. Trabzonspor'un 'Hediyeformachallenge' kampanyası, şehrin birlik ve beraberliğini simgeleyen bir hareket olarak öne çıkarken, taraftarlar arasında da büyük bir heyecan yaratıyor. Kampanya ile elde edilen gelirlerin kulübün geleceği için önemli bir kaynak olacağı ifade ediliyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN