Almanya'da devam eden turnuvada Gürcistan ve Portekiz maçlarında forma giymeyen Uğurcan Çakır, bu akşam Çekya ile oynanacak olan karşılaşmada 11'de sahaya çıkması bekleniyor.

Trabzonspor Meunier'in Yerini Doldurdu; Avcı Cezayirli O Yıldızı Kadrosuna Katıyor! Trabzonspor Meunier'in Yerini Doldurdu; Avcı Cezayirli O Yıldızı Kadrosuna Katıyor!

Euro 2024 F Grubu'nda Türkiye'nin ilk ikiye girme mücadelesi verdiği bu maç öncesinde Uğurcan Çakır'ın paylaşımı büyük ilgi gördü. Milli takımın final niteliğindeki bu sınavında kaleyi koruması beklenen Uğurcan Çakır, sosyal medyada yayınladığı video ile taraftarların büyük desteklerini kazandı. Teknik direktör Montella'nın antrenmanlarda Uğurcan Çakır'ı denediği ve form durumunun oldukça iyi olduğu belirtiliyor.

Trabzonspor'un ve Türkiye'nin gurur kaynağı olan Uğurcan Çakır, milli formayla göstereceği performansla takımına büyük katkı sağlamayı hedefliyor. Taraftarlar, kaptanlarının başarılı performansı için sosyal medya üzerinden binlerce destek mesajı göndermeye devam ediyor.

Muhabir: AYTEKİN AKAY