Macaristan'ın Szeged şehrinde sabah saatlerinde 37 dereceyi bulan sıcaklık altında antrenmanlarını sürdüren Trabzonspor, zorlu koşullara rağmen çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Yarım saati basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmanlara, malzemeciler, teknik ekip ve futbolcular birlikte geliyor.

Atletik Performans Antrenörü Özerk Tufan, dün sabah antrenmana kendi sürdüğü buggy ile gelerek dikkat çekti. Antrenman malzemelerinden bazılarını da yanında getiren Tufan, kampı takip eden basın mensuplarına kolaylıklar dileyerek sahadaki programın ön çalışmasını yaptı.

Trabzonspor’dan Milli Stoper Hamlesi! Samet Akaydın İçin Geri Sayım Trabzonspor’dan Milli Stoper Hamlesi! Samet Akaydın İçin Geri Sayım

Ali Kemal Denizci Trabzonspor’un efsane futbolcusu ve Başkan Danışmanı Ali Kemal Denizci, Trabzonspor’un Macaristan kampında yer alan önemli isimlerden biri. Daha önceki yıllardaki kamplarda da görmeye alışık olduğumuz Denizci, Slovenya’daki kamplarda sahanın elverişli olması sebebiyle sık sık yürüyüş yaparken objektiflere takılırdı. Ancak bu sezon benzer görüntüler pek yansımadı. Genelde basına açık olan sabah antrenmanlarında sahada görülen Ali Kemal Denizci, zaman zaman basın mensuplarının yanına gelerek onlarla sohbet etmeyi de ihmal etmiyor.

Trabzonspor, yeni sezon öncesi hazırlıklarını disiplinli ve yoğun bir tempoda sürdürüyor. Sıcak havalara rağmen çalışmalarına ara vermeyen takım, teknik ekip ve oyuncuların yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Taraftarlar ise hem kamp sürecini hem de oyuncuların hazırlık maçlarındaki performansını büyük bir merakla takip ediyor.
 

Muhabir: BİROL SANCAK