Çaykur Rizespor Transferde Hız Kesmedi: Ali Show, BahadirHan ve Mujakic'e Teklif! Çaykur Rizespor Transferde Hız Kesmedi: Ali Show, BahadirHan ve Mujakic'e Teklif!

Clermont kulübü, genç oyuncularını yüksek bir değer üzerinden satmak istiyor ve Muhammed Cham için 6 milyon euro talep ediyor. Ancak Trabzonspor yönetimi, bu rakamın oldukça yüksek olduğunu düşünerek bonservis bedelini 4 milyon euro seviyesine çekti. Fakat taraflar arasındaki anlaşma henüz sağlanabilmiş değil.

Trabzonspor'un Cham'a olan ilgisi, onun 10 numara ve kanat pozisyonlarında görev alabilme yeteneğiyle ilgili. Özellikle Batista Mendy gibi hızlı yükselen oyuncuların fiyatlarında önemli bir etkiye sahip olabileceği düşünülen Cham, takım için kısa vadede büyük katkılar sağlayabilecek bir potansiyele sahip.

Yönetim, Clermont kulübünün bonservis talebindeki ısrarını kırmak için çaba harcarken, görüşmelerin devam ettiği ve transferin gerçekleşme ihtimalinin hala masada olduğu belirtiliyor. Trabzonspor camiası, Cham transferinin sonuçlanması için sabırsızlıkla beklerken, bonservis pazarlıklarının seyrini yakından takip etmeye devam ediyor.

Muhabir: NEZİHA ÇAKIROĞLU