Trabzonspor Başkanı Abdullah Avcı Büyük Maç Öncesi Basının Karşısında! Trabzonspor Başkanı Abdullah Avcı Büyük Maç Öncesi Basının Karşısında!

Bordo-mavililer, son dönemde 6 oyuncuyu kadrolarına katarak transfer atağını sürdürürken, görüşmelerin ve transfer süreçlerinin gizli tutulması dikkat çekiyor. Özellikle Milli futbolcu Ozan Tufan'ın açıklamaları, kulüp içinde transfer politikasının nasıl yönetildiğine dair ipuçları verdi.

Ozan Tufan, "Başkanımız ve hocamız rica ettiği için ben Trabzonspor'un teklifini kimseye söylememiştim" diyerek transfer sürecindeki gizliliğe vurgu yaparken, yönetimin bu konuda titiz davrandığı ortaya çıktı. Trabzonspor'un transferlerini sessiz ve derinden yürütmesi, rakiplerine karşı sürpriz bir etki yaratma stratejisi olarak değerlendiriliyor. Yönetim, transferlerde sadece hedef oyuncularla görüşmeler yaparken, kamuoyuna yansıyan bilgiler minimumda tutuluyor.

Bu yaklaşımın amacı, istikrarlı ve sürdürülebilir bir kadro oluştururken, transfer pazarlıklarında avantaj sağlamak olarak değerlendiriliyor. Trabzonspor'un teknik heyeti, yeni sezon için belirledikleri planları adım adım hayata geçirirken, kadroda yer alacak oyuncuların kalitesini ve uyumunu ön planda tutuyor.
 

Muhabir: BİROL SANCAK