Dele Bashiru'nun Hatayspor ile 2026'ya kadar sözleşmesi bulunmasına rağmen, yurt içi transferi için serbest kalma bedelinin 2,5 Milyon Euro olduğu ortaya çıktı. Trabzonspor'un hem 8 hem de 10 numara pozisyonları için oyuncu arayışında olduğu düşünülürse, Bashiru'nun transferi için ciddi bir aday olduğu vurgulanıyor.

Trabzonspor'un Başarılı Kaptanına Büyük Şok; Transfer Olması İle Gündemde Olan Yıldız Milli Takımda... Trabzonspor'un Başarılı Kaptanına Büyük Şok; Transfer Olması İle Gündemde Olan Yıldız Milli Takımda...

Ancak, yurt dışından da taliplerinin olduğu belirtiliyor. İtalyan ekibi Lazio'nun Dele Bashiru için teklif yapmaya hazırlandığı ifade ediliyor. Trabzonspor'un hızlı ve etkili bir şekilde hareket etmesi gerektiği düşünülüyor.

Sonuç olarak, Dele Bashiru'nun Trabzonspor için önemli bir transfer hedefi olduğu ve takımın hem kalitesini hem de çeşitliliğini artırabileceği düşünülüyor. Ancak, rakiplerinin de ilgisini çektiği için transfer sürecinin dikkatlice yönetilmesi gerekiyor.

Muhabir: BİROL SANCAK