Trabzonspor'un Teklifi

Trabzonspor, Cham için talep edilen 10 milyon Euro'luk bonservis bedelini düşürmeye çalışıyor. Fransız ekibine 4 milyon Euro ve sonraki satıştan %25 pay önerisinde bulunan Trabzonspor, pazarlıklarını devam ettiriyor. Bordo-mavililer, bu transferi gerçekleştirmek için tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.

Cham'ın Ayrılık İsteği

Bordo-mavili takıma gelmek isteyen Muhammed Cham, transfer sürecinde aktif bir rol oynuyor. Cham, Clermont yetkilileri ile görüşerek ayrılık isteğini iletti. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen Trabzonspor, pazarlık masasında Cham'ın bu isteğini koz olarak kullanarak bonservis bedelini düşürmeye çalışıyor.

Bordo Mavi 61 Spor Kulübü’nün altyapısına antrenör Hüseyin Kara getirildi Bordo Mavi 61 Spor Kulübü’nün altyapısına antrenör Hüseyin Kara getirildi

Muhammed Cham'ın Performansı

23 yaşındaki Avusturyalı oyuncu Muhammed Cham, Clermont formasıyla şu ana kadar 74 maça çıktı. Bu maçlarda 15 gol ve 8 asistlik performans sergileyen Cham, dikkatleri üzerine çekti. Cham'ın, Clermont ile Haziran 2026'ya kadar sözleşmesi bulunuyor.

Trabzonspor'un Hedefleri

Trabzonspor, yeni sezonda iddialı bir kadro kurma hedefi doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürüyor. Muhammed Cham transferinde yaşanan bu gelişmeler, bordo-mavili taraftarlar arasında büyük heyecan yaratıyor. Trabzonspor yönetimi, Cham'ı kadroya katarak orta saha bölgesini güçlendirmek istiyor.

Taraftarların Beklentisi

Trabzonspor taraftarları, yönetimin Muhammed Cham transferini kısa sürede sonuçlandırmasını umut ediyor. Cham'ın bordo-mavili formayı giymesi, Trabzonspor'un yeni sezonda daha güçlü bir kadro ile mücadele etmesine katkı sağlayacak.

Muhabir: AYŞE SANCAK