Ayrıca, Trabzonspor'un Ozan Tufan'ı başka bir kulübe satması durumunda, Bursaspor'un 2 milyon 468 bin TL daha kazanacağı ifade edildi. Bu transferden elde edilen gelir, Bursaspor'un mali yapısına önemli bir katkı sağlayacak.

Trabzonspor'dan Ozan Tufan bombası! İşte detaylar... - Dünya ve Türkiye  Gündemini Anında Takip Edin | Haber Portalı - aslinda.com

29 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan, Trabzonspor ile 3+1 yıllık sözleşme imzaladı. Sözleşme detaylarına göre, ilk yıl için 46 milyon TL, ikinci yıl için 51 milyon TL ve üçüncü yıl için 56 milyon TL garanti ücret alacak. Ayrıca, sözleşmesinin uzatılması durumunda 2027-2028 sezonunda 61 milyon TL kazanması bekleniyor.

1461 Trabzon FK Başkanı Celil Hekimoğlu: "Güçlü Ekonomilerle Yarışamayız, Silahımız Kuvvet ve Dayanıklılık" 1461 Trabzon FK Başkanı Celil Hekimoğlu: "Güçlü Ekonomilerle Yarışamayız, Silahımız Kuvvet ve Dayanıklılık"

Ozan Tufan Trabzonspor'da

Trabzonspor yönetimi ve taraftarları, Ozan Tufan'ın transferiyle ortaya çıkan bu gelişmelerden memnuniyet duyarken, Bursaspor da transferin sportif ve ekonomik açıdan kendilerine olumlu katkı sağladığını vurguluyor.

Muhabir: AYŞE SANCAK