"ODAK NOKTAMIZ TRABZONSPOR"

Nwakaeme'ye geri geldiği için hoş geldin demek isteyen Trezeguet, "Büyük bir oyuncu, takıma geçmişte çok fazla katkıları oldu, umarım gelecekte daha fazla katkı vermeye devam eder. Rekabet ile ilgili şunu söyleyebilirim; ne yaparsak yapalım, takım için yapıyoruz. Burada en önemli olan Trabzonspor'dur. Kimse kendisi için oynamıyor. Takıma en çok yardımcı olan oynayacaktır. Burada odak noktamız Trabzonspor'dur" ifadelerini kullandı.

Trezeguet, kendisiyle aynı mevkide forma giyen Anthony Nwakaeme'nin yeniden takıma dönmesiyle ilgili değerlendirmede bulunarak, takım içindeki rekabetin önemine vurgu yaptı. "Trabzonspor için oynuyoruz" diyen Trezeguet, takımın başarısının her şeyden önce geldiğini belirtti.

Bülent Uygun'dan Sert Çıkış: "Menajerler Futbolcuları Ayartıyor" Bülent Uygun'dan Sert Çıkış: "Menajerler Futbolcuları Ayartıyor"

Trabzonspor'un yeni sezonda göstereceği performans merakla beklenirken, Trezeguet ve Nwakaeme'nin aynı mevkide nasıl bir uyum göstereceği ise futbolseverler tarafından yakından takip ediliyor.

Muhabir: NURGÜL GÜNAYDIN